Főoldal | Céginfó | Termékek | Kapcsolat | LORD | EUROBAND | MICROGIARDINI | Fórum
                       | Karrier
                                | Raktáros

Hosszútávra keresünk megbízható, leinformálható, rendezett körülmények között élő munkatársat a IX. kerület déli részén lévő nagykereskedelmi raktárunkba -kis létszámú csapatunkba-, raktáros munkakörbe.

Elvárások:
• Középfokú iskolai végzettség
• Alapfokú számítástechnikai ismeret
• Kereskedelmi, logisztikai területen szerzett min. 1 éves tapasztalat
• Precíz, önálló, lendületes munkavégzés

Előny:
• Hasonló munkakörben szerzett pár éves tapasztalat
• Ügyviteli, raktárkezelői szoftverek ismerete

Feladatok:
• Beérkező szállítmányok átvétele az áru betárolása
• Árumozgatás géppel, kézzel
• Áru címkézése, csomagolása, fóliázása, szállítmányozáshoz teljes előkészítése
• Megrendelések összekészítése, kiszedése
• Diszpozíció és
árukiadás, elkülönített raktárak menedzselése
• Leltárak készítése, minőség megőrzési idő, készlet monitoring

Raktárkészlet teljes felelősséggel történő kezelése

• A raktár rendben és tisztán tartása

Amit kínálunk:
• Családias, fiatalos légkör
• Stabil munkahely

• Versenyképes jövedelem
• Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:
• Budapest IX. kerület déli része

Munkaidő:
• H-P: 8:00-16:30

Pályázatát fényképes Önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével várjuk.

Futó állásajánlatok: (2017.09.04.)

Pályázati anyagát kérjük juttassa el a job@lordeurope.com e-mail címre. Csak e-mailben tudunk jelentkezéseket fogadni. Az Ön személyes adatait a jogszabályokkal összhangban bizalmasan kezeljük, harmadik személynek nem tesszük elérhetővé.