Főoldal | Céginfó | Termékek | Kapcsolat | LORD | EUROBAND | MICROGIARDINI | Fórum
                       | Karrier
                                | Operatív Menedzser - irodavezető

Hosszútávra keresünk megbízható, leinformálható, rendezett körülmények között élő munkatársat a IX. kerület déli részén lévő nagykereskedelmi raktárunkba, Operatív Vezető - irodavezető munkakörbe.

Feladatok:
-Az iroda ügyvitelének és adminisztrációjának irányítása, koordinációja, ellenőrzése
-Áruforgalmi folyamatok ( bizonylatok, készletek, logisztika) követése, -kontrolling

-Belső folyamatok szervezése, fejlesztése, koordinációja

-Projektek, projekt költségek tervezése, előkészítése

-Szerződések tervezése, előkészítése, követése, jelentések készítése

-Könyvelési alapfeladatok, bizonylatok nyomon követése, kontrolling

-Kapcsolattartás a cég külső raktáraival, partnereivel, kiemelt ügyfeleivel

-5-10 fős csapat koordinációja, az értékesítő csapat teljeskörű támogatása

Elvárások:
-Kereskedelmi/ügyviteli folyamatok széleskörű ismerete

-Ügyviteli rendszerek, internet, közösségi portálok széleskörű használatának ismerete
-Legalább középfokú angol társalgási szintű nyelvtudás
-Nagy precizitás, kitartás,
gyors döntési képesség, akaratérvényesítő képesség

-Jó szervezőkészség, lojalitás, felelősségtudat, motiváló személyiség

Előny:
-Kereskedelmi és/vagy könyvelői, illetve iroda/szervezet vezetésben szerzett tapasztalat
-Legalább csoportvezető beosztásban szerzett munkatapasztalat

-Alapfokú grafikai és/vagy web szerkesztési feladatokban való jártasság (pl. webáruház adminisztráció)
-Komplex ügyviteli szoftverek ismerete

-Erős önképzési hajlandóság, gyors tanulási, beilleszkedő képesség, vezetői képesség

Amit kínálunk:
-Kihívásokban gazdag munkakör

-Versenyképes fizetés
-Egyéb juttatások, bonusz

Munkaidő:
H-P 8:00-16:30

Pályázatát fényképes Önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével várjuk.

Pályázati anyagát kérjük juttassa el a job@lordeurope.com e-mail címre. Csak e-mailben tudunk jelentkezéseket fogadni. Az Ön személyes adatait a jogszabályokkal összhangban bizalmasan kezeljük, harmadik személynek nem tesszük elérhetővé.